GARANTİ ve DESTEK

Satış sonrası devamlı destek

Toria Bonding Garanti

SATIŞ SONRASI

Sevk edilen tüm makinelerimizin servis kayıtları düzenli olarak bilgi işlem servisimizde kayıt altında tutularak makinenizin performansı sürekli gözlemlenerek müşterilerimize düzenli bilgilendirme yapılır.


Toria makinalarınızda orijinal yedek parça kullanmanızı tavsiye eder. Orijinal yedek parça kullanımı makinelerinizin ömrünü uzatacağı gibi imalatınızın aksamasına da engel olur. Yetkili servisimiz tarafından değiştirilen tüm parçalar 1 yıl fabrikasyon hatalara karşı garantilidir.


Gerçekleştirdiğimiz servislerimizde sorunlar %98 oranında müşterilerimizin firmasında çözüme kavuşturulur.

Toria Makine Teslim ve Montaj Hizmeti

TESLİM ve MONTAJ

Toria makineleri anlaşmaya bağlı olarak fabrika teslim ya da müşteri teslim olarak sevk edilir. Makinelerimiz kullanım kılavuzları, makine belgeleri ve garanti belgeleri ile birlikte teslim edilir.


Makine montajı yetkili servislerimiz tarafından yapılır. Montaj yapıldıktan sonra gerekli olan eğitim personele verilerek makinenin garanti belgesi imzalanarak müşterilerimize teslim edilir.


Toria makinelerinin tüm yedek parçaları depolarımızda stoklu olarak bulunmaktadır.


Toria makinelerinin bakım ve onarımında görevlendirilen tüm uzman servis mühendislerimiz sıkı bir eğitimden geçirilerek müşterilerimizin sorunlarına yerinde müdahale etmek üzere eğitimlerini tamamlamışlardır.


Makinelerimiz ile ilgili +90 212 486 38 48 numaralı telefonumuzu arayarak uzman personelimizle iletişime geçip detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Toria Kalitesi

KALİTE

Toria makinelerinde yeni nesil gelişmiş üflemeli ısıtma sistemi kullanılmaktadır. Sıcak hava bant kaynak makinalarımızda ki başarımızın en önemli sebebi "düşük basınçlı hava ısıtma sistemi" konusunda dünyanın en başarılı firmasıyla birlikte yapmış olduğumuz ARGE çalışmaları ve bilgi alışverişidir.


Makinelerimizde dünya çapında kalitesi kanıtlanmış pnomatik ve elektirik malzemeleri kullanılmıştır. Ürünlerin kalite kontrol ve testleri tesisimizde titizlikle yapılmaktadır.


Toria makineleri yüksek ısı ile çalışmaktadır. Bundan dolayı kullanılan malzemeler oluşabilecek her türlü soruna karşı özel işlemlerden geçirilmiş ve ısı dayanımları artırılmıştır.


Makine programında geliştirdiğimiz çok yönlü yazılımlar sayesinde her türlü kumaşa ve banta kolayca adaptasyonu sağlanmıştır.


  Toria Destek

  Destek Talebi

  Ekibimize ulaşın!

  Destek talepleriniz için Toria uzman ekibimiz hizmetinizde.


  Yerinde Destek!

  Yapılan servislerimizde sorunlar %98 oranında müşterilerimizin firmasında çözüme kavuşturulur.

  Bize Ulaşın!